Насосна система домашнього типу Sololift2 WC

Дуже часто виникають ситуації при облаштуванні каналізації, які потребують встановлення додаткових агрегатів. Першою причиною являється неможливість фізично побудувати таку систему в приватному секторі. Другою, неякісна каналізація в будівлі. А третя – це застаріла каналізаційна система, яка часто зупиняється. Тому, для швидкого та практичного використання раковини, туалету чи душової кабіни потрібно встановлювати насосну станцію.
Sololift2 WC

Опис та деталізація

Насосна система Sololift2 WC-1 – повноцінна водонапірна система для домашнього використання з автономною роботою. Вона використовується для відведення відходів з тих місць, де звичайну каналізацію встановити неможливо. Найчастіше використовується для туалетів чи раковин. Але при умові відсутності механічних відходів. Оскільки механізм може з ними не справитись, що призведе до повної зупинки двигуна.

Переваги:

 1. Компактність та мобільність. Об’єм одночасної відкачки від 3 до 6 літрів. Це дозволяє використовувати систему навіть в малогабаритних квартирах.
 2. Функція самоочищення. Конструкція побудована таким чином, що дно має невеликий кут нахилу. Це дає йому очищатися напором води та не накопичувати залишки відходів.
 3. Достатньо низький рівень шуму. Навіть при активному використанні двигун працює тихо, та не приносить відчуття дискомфорту.
 4. Проста установка. Для монтажу не потрібно мати спеціальні навички. Тому можна самостійно підключати насосну систему в квартирі чи заміському будинку.

Серед недоліків відмічається достатньо висока вартість, на яку впливає потужність двигуна. Також ємкість та внутрішні деталі, які контактують з відходами не захищені від агресивних хімічних компонентів. А для роботи потрібен постійний доступ до електромережі.

Grundfos Sololift2 WC-1

Відмінність Grundfos Sololift2 WC-1

Здебільшого Grundfos Sololift2 WC-1 використовується в ванних кімнатах та для підключення до унітазу. Потреба в його використанні виникає при облаштуванні цокольних та підвальних приміщень. А також офісних вбиральнь та кухні після підключення пральної чи посудомийної машини.

Характеристики:

 • автономна робота;
 • компактність;
 • повна укомплектованість;
 • автономне вмикання;
 • наявність функції зливу;
 • висока потужність двигуна;
 • міцний корпус та захист внутрішніх деталей.

Додатково агрегат має фільтр, який знищує неприємні запахи. А низький рівень шуму дозволяє використання навіть в квартирах з тонкими стінами. Враховуючи всі переваги пристрою, його можна купити за доступною ціною.

 

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


gazogenerator.com