Складське обладнання

Палетні стелажі – спеціальні металічні конструкції, призначені для зберігання різної продукції в палетах, рулонах контейнерах чи ящиках. Розбірна конструкція зручна у використані та призначена для складських та промислових приміщень. Їх широко використовують для зберігання вантажу та габаритних товарів. Конструкція продумана до найменших дрібниць, адже габаритний вантаж можна розмістити на стелаж за допомогою спеціальних навантажувачів.

Металічні палетні стелажі

Складські палетні стелажі широко використовують на невеличких підприємствах або на великих складах, логістичних центрах, тощо. Придбати надійну металеву конструкцію можна на сайті fortisstroy.com.ua. Це значно оптимізує простір та допоможе зручно розмістити всі палети, не займаючи багато місця.
Складське обладнання
Організація простору за допомогою стелажів допоможе:

  • збільшити місткість приміщення;
  • забезпечити вільний доступ до будь-якого палету;
  • можливість вибору конструкції допомагає підібрати стелажі, максимально відтворюючи параметри приміщення.

Палетні стелажі від інтернет-магазину «Фортіс Строй»  – це міцна, металева конструкція, що надійно витримає будь який вантаж. Все наше обладнання якісне, адже ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками матеріалів та виготовляємо палети самостійно. Ми з радістю обслуговуємо складські приміщення наших клієнтів вже після придбання та встановлення обладнання, стелажів, тощо, це і є нашою гарантією якості.

Переваги палетних стелажів

Головною перевагою металічних палетних стелажів являється простота та надійність конструкцій. Стелажі сконструйовані за допомогою балок, траверсів та рейок, що легко збираються. Така конструкція – оптимальний та бюджетний варіант для складських приміщень.
Палетні стелажі
Переваги організації приміщення за допомогою палетних стелажів:

  • оптимізація будь-якого простору;
  • довговічність та зносостійкість;
  • широкий спектр застосування;
  • виготовлення стелажів будь-якого розміру;
  • витримують велику вагу;
  • доступна вартість.

Пропонуємо вам придбати палетні стелажі як нові, так і б/у в нашому магазині «Фортіс-Строй». Для замовлення достатньо вибрати із каталогу позицію, що задовольняє ваші потреби та натиснути кнопку купити чи задати питання. В будь-якому випадку, з вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей по замовленню. Важливі моменти, на які потрібно звернути увагу при замовленні стелажу – його вантажопідйомність, висота, довжина та необхідність встановлення додаткових аксесуарів. Ми доставляємо стелажі в будь яке місто України.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


gazogenerator.com