ЗБІР ВРОЖАЮ ЗА ДОПОМОГОЮ мінітракторів

Ймовірно, кожен власник земельної ділянки хоче збільшити ефективність аграрної роботи і автоматизувати ручну працю. В останні роки стало популярно використання компактних міні-тракторів, про яких і піде мова.

Збір врожаю за допомогою мінітрактора
Мінітрактор — універсальна сільгосптехніка, яка підходить для обробки грунту, посадки і збирання врожаю. Кожна ділянка вимагає певної потужності двигуна. Наприклад, для 2-3 гектар цілком вистачить 15 або 20-ти сильного трактора. Виробник техніки не має значення. Найдоступніші — китайські мінітрактори. При невеликій ціні вони мають широкий функціонал і можуть робити все те, що роблять більш дорогі аналоги.
Бюджетні машини мають всі опції для комфортної та ефективної роботи. Їх оснащують повним приводом, функціональної трансмісією, гідропідсилювачем керма, кабіною і багатьом іншим. Крім того, недорогі трактора прості в обслуговуванні і мають трьохточкове кріплення для навішування.

ЗАСТОСУВАННЯ навішуванням
Щоб отримати максимальну ефективність, техніку потрібно оснастити належним навісним обладнанням. Для збирання врожаю створено безліч різної навішування.
В основному, власники приватних господарств застосовують:

  • Картоплекопалки — найпоширеніші інструменти, які бувають декількох видів. Вони роблять прибирання картоплі швидкого та ефективного;
  • Чеснококопалкі- аналогічна попередній навішування, що має трохи іншу конструкцію;
  • Косарки — бувають двох видів і відмінно підходять для збирання кормових культур і заготівлі їх на зиму;
  • Граблі і прес-підбирачі — перші прибирають скошене сіно, а другі роблять з нього зручні рулони або тюки;

Вибирайте навісне обладнання, виходячи з потужності трактора і оброблюваного грунту. Наприклад, ланцюгові косарки більше підходять для горбистій місцевості, а роторні — для рівної.

КУПІВЛЯ ТРАКТОРА
Вибирайте машину виходячи зі своєї мети. Для новачків є 2 варіанти: купити потужний міні або взяти бюджетний великий трактор. Перший вміє робити практично те ж саме, що і другий, тільки на меншій площі. Якщо ви володієте великими угодами або агропідприємством, краще звичайно купувати великий трактор. У будь-якому іншому випадку, немає сенсу платити більше.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


gazogenerator.com